o nas

IT V-WAYS to zgrany zespół wykwalifikowanych inżynierów, od ponad 20 lat związanych bezpośrednio z IT.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej instytucji, zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego. Wspieramy naszych Klientów w zakresie analizy i utrzymania infrastruktury IT, wirtualizacji oraz monitoringu zasobów informatycznych, a także doradztwa technologicznego
i wsparcia technicznego użytkowników. Doradzamy
 w jaki sposób zbudować własne zasoby sprzętowo serwerowe, oraz jak nimi zarządzać w sposób bezpieczny i optymalny mieszcząc się w określonym budżecie.

Przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa oraz świadczymy usługi zarządzania projektami, od wstępnej analizy biznesowej, aż po koordynowanie poszczególnych etapów projektu.
Ponadto oferujemy sprzęt i oprogramowanie wiodących producentów, niezbędne w działalności nowoczesnej firmy.
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
Piotr Piotrowski

Misja

Od początku działalności skupiamy się na kompleksowej obsłudze infrastruktury informatycznej naszych klientów. Do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie. Cały czas uczymy się i pogłębiamy swoją wiedzę, aby móc ją przekazać naszym Klientom. Ktoś musi pracować, aby spać spokojnie mógł ktoś. Po naszych wdrożeniach zarówno nasi Klienci jak i my śpimy spokojnie.

Wizja

W naszej pracy widzimy więcej możliwości niż przeszkód. 

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, a jeżeli coś nie jest możliwe do zrealizowania, potrzebujemy jedynie więcej czasu.

 

Nasi Partnerzy

Współpracujemy z największymi producentami sprzętu i oprogramowania w branży IT. Dzięki temu oraz bogatemu doświadczeniu naszej kadry jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne wdrożenie większości rozwiązań dostępnych na rynku: